Hasiči si opět zahráli vánoční kopanou

Dne 23. 12. 2015 ve 22:00 hodin se na házenkářském hřišti pod umělým osvětlením sešli členové SDH Blovice, aby zde odehráli tradiční vánoční fotbálek. Proti sobě nastoupili starší, zkušení proti mladým. Zápas se hrál na 2 x 20 minut.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAPo tomto čase skončilo klání remízou. Ani v prodloužení se o vítězi nerozhodlo a tak přišli na řadu penalty, ve kterých byli jednoznačně nejlepší starší a stali se vítězi. Starší hráli ve složení: Zbyšek Zuber st., Andrej Červený, Josef Sýkora st., Bohuslav Plojhar, Petr Škola, Miroslav Bříza, Karel Sluka, Luboš Gešvinder ml., Josef Synáč, Martin Doležal a Josef Bergl. Mladí hasiči hráli ve složení: Zbyšek Zuber ml., Jan Sýkora ml, Jakub Bergl, Jan Rupert, Viktor Kopal, Jindřich Doležal, Jan Doležal, Denisa Synáčová a Iva Králová. Po zápase následovalo příjemné posezení s občerstvením z naší osvědčené dřevěné udírny.

Za SDH Andrej Červený