Mladí hasiči závodili na Chlumu

Poslední dubnová sobota, 27. dubna, patřila závodům na Chlumu. Letos se konal již VIII. ročník. Soutěžilo se ve dvou disciplínách, a to ve štafetě požárních dvojic a požárním útoku. Oproti loňskému roku však místo sluníčka střídavě pršelo. Mladší žáci štafetu požárních dvojic odběhli s drobnými chybami a nasbírali nějaké trestné body. V požárním útoku se jim dařilo a v celkovém součtu časů se umístili na krásném 15. místě. Dětičky závodily ve složení: Lucka Červená, Viki Vaněčková, Tom Michálek, Marťas Cres, Terezka a Péťa Korbelovi.

Starší žáci zaběhli štafetu požárních dvojic bez trestných bodů a v požárním útoku si vedli také skvěle. Konečným součtem časů se umístili na skvělém 3. místě. Do boje vyrazili ve složení: Míša Žáčková, Áďa Břízová, Jirka Šilhánek, Anička Šindelářová, Jindra Doležal, Kiki a Péťa Vaněčkovi.