Noční toulání pod Zelenou Horou

V předvečer všech svatých jsme se sešli na noční soutěži v Nepomuku. Naši kamarádi hasiči pro nás připravili krásnou večerní procházku v okolí Zelené Hory. Stezka byla úžasně osvětlena, takže jsme se cítili jako v zakletém lese a vysvobodit jsme se mohli, jen když jsme splnili úkoly, které pro nás připravili skřítkové a lesní víly. A protože jsme hasiči, tak úkoly byly samozřejmě z našich hasičských znalostí.

A jak jsme dopadli?
Družstvo ve složení Kiki Vaněčková, Peťa Vaněčková, Míša Žáčková, Natálka Palacká a Tomášek Fiala se umístili na úžasném třetím místě a opět si domů přivezli medaile.
Soutěžili také naši nejmenší, Tomášek Vokáč, Adámek Ryšánek, Viktorka Vaněčková a posílila je děvčata Míša Žáčková a Peťa Vaněčková. Sice se umístili na posledním 9. místě, ale protože naši nejmenší zdaleka vše neumí, nevadí. I tak už ukázali, že na schůzkách se opravdu snaží a brzy své starší kamarády svou šikovností a znalostmi doženou. Procházka tmavým lesem pro ně byla velikým dobrodružstvím.
A aby to starším klukům Honzovi Palackému a Šimonovi Bělochovi nebylo líto, byli posíleni ještě o kamaráda z Dnešic a stezku si prošli ve třech. Sice byli hodnoceni mimo soutěž, ale výsledek měli vynikající. Kdyby byli v plném počtu, medaile by je možná také neminula.
Děkujeme všem za vzornou reprezentaci.

Za SDH Blovice Ivana Školová