Víkend patřil „hasičátkům“

Dne 16. prosince jsme pro děti uspořádali výlet do bazénu v Rokycanech. Této akce se celkem zúčastnilo 18 dětí a 4 vedoucí. Hlavní atrakcí byl tobogán, toho si všichni užili náramně. Menší děti řádily v malém bazénku nebo ve vířivce. Po vykoupání a usušení jsme se zastavili ještě v místní restauraci na malé občerstvení a pak jsme příjemně unaveni vyrazili k domovu.
V neděli 17. prosince se vedoucí, děti i jejich rodiče a sourozenci sešli na místním bowlingu, kde bylo připraveno tradiční předvánoční posezení. Nehrál se ovšem jen bowling. Letošním zpestřením bylo získání pokladu od pirátů, kteří ho vzali dvěma mnichům. Poklad se ukrýval v dřevěné bedně, která byla zamčena několika zámky a ještě převázaná dlouhým provazem, na kterém bylo několik uzlů, které děti musely rozvázat. Děti chvilku zápasily, ale nakonec se jim truhlu podařilo otevřít a zjistit co za poklad ukrývá. I tuto akci si všichni skvěle užili.
Do Ježíška nám zbývá už jen jeden kroužek, na kterém se bude převážně trénovat na lednovou Výroční valnou hromadu. Takže mi nezbývá nic jiného, než poděkovat všem za uplynulý rok a popřát Vám krásné Vánoce, bohatou nadílku a dětem do příštího roku nadšení a soutěžního ducha, abychom byli na soutěžích víc než úspěšní.