Předposlední dubnový den jeli mladí hasiči na soutěž. Ta se konala na Chlumu

V sobotu 29. dubna jsme se zúčastnili soutěže mladých hasičů, která se konala na Chlumu. Soutěžilo se hned ve dvou disciplínách, konkrétně ve štafetě požárních dvojic a požárním útoku. Tentokrát jsme na soutěž vypravili jedno družstvo mladších a družstvo starších.

Soutěž se konala na tamním fotbalovém hřišti, a jelikož předešlý den celý propršel, rázem se hřiště proměnilo v bahenní brouzdaliště. Bahno nám nijak zásadně nevadilo a statečně jsme bojovali. Přesto však naše výkony nestačili a obě družstva skončila na zadních příčkách.

Mladší žáci – 14. místo: A.Bláha, L. Červená, P. Juráš, Š. Bláha, Van. Vaněčková, Vik. Vaněčková, V. Došek.

Starší žáci – 12. místo: A. Šindelářová, K. Vaněčková, A. Břízová, E. Palacká, P. Vaněčková, M. Žáčková, J. Doležal.

Za  kroužek mladých hasičů Hana Baumruková