17. listopadu jsme se zúčastnili předání nové hasičské techniky v Nepomuku.

Dobrovolní hasiči z Nepomuku slavnostně převzali na náměstí tři kusy nové hasičské techniky. Cisternovou automobilovou stříkačku na podvozku Tatra 815–731R32 určenou pro velkoobjemové hašení, dopravní automobil Mercedes-Benz 314 CDI KB/S 4×4 a přívěsný vozík určený pro přepravu hadic… Předání nové techniky se účastnili zástupci vedení města Nepomuk v čele s panem starostou Jiřím Švecem, nepomucký Páter Jiří Špiřík, ředitel HZS PK brig.gen. František Pavlas, vedoucí oddělení IZS a služeb HZS PK plk. Zdeněk Housar, velitel PS Nepomuk npor. Zbyšek Zuber, zástupci dodavatelských firem THT Polička a VSP Auto, kolegové z hasičského sboru z německé obce Kemnath a další. Nová technika byla z velké části financována z evropských dotačních titulů. Přejeme kolegům, aby jim nová technika bez problémů sloužila, co nejméně ostrých zásahů a když už bude nasazena, tak šťastné návraty zpět.

Previous Article
Next Article