Dětský den 5.6.2022 proběhl úspěšně

Tak máme za sebou první z akcí k výročí 140-ti let od založení sboru. Dětský den, který se konal 5.6.2022 na naší hasičské zbrojnici a v areálu Sokola navštívilo celkem 230 dětí. Veliké díky za skvělou spolupráci patří Městu Blovice, DDM Blovice a TJ Sokol Blovice, meziorganizační spolupráce skvěle zafungovala. Dále patří díky společnosti Prominent Systems za finanční podporu této akce ve výši 50.000,-. Děti měly možnost absolvovat celkem 12 disciplín, po jejichž splnění dostal každý tašku s drobnými dary. V areálu byl dále přítomen stánek BESIPu a stánek s virtuální realitou od společnosti BOTFACTORY, kde si děti mohly pomocí 3D brýlí proletět vesmírem, nebo zasahovat u nehody automobilu. Samozřejmostí byl skákací hrad. Před šestnáctou hodinou proběhlo losování tomboly o hlavní ceny. Od šestnácté hodiny vystoupilo uskupení Čiperkové, se kterými si spousty dětí zatančilo a zaspívalo. Na závěr nemohla chybět ani hasičská pěna, se kterou nám pomohli kolegové z SDH Nepomuk. Jelikož se celý den opravdu vydařil, holt nám nezbyde, než si ho za rok zase zopakovat. Děkujeme, za návštěvu.