Hasičskou zbrojnici ovládli čerti a koledy

V sobotu 14. prosince jsme pro děti z kroužku připravili vánoční posezení s překvapením.
Menší děti si vyráběli svícny z papíru, starší zase skládaly puzzle, které si odvezly ze soutěže. Ty úplně nejstarší pomáhaly s přípravou občerstvení v kuchyňce. Celou dobu nám vánoční náladu ladily koledy nebo pohádky.
Když odbyla šestá hodina a všude venku byla jen tma, zaklepal kdosi na dveře. Byli to čerti, kteří nás přišli pozvat do pekla v dolním patře hasičárny. A že prý za básničku nám Andílek dá nějakou odměnu. Někteří to brali s humorem, jiní uronili pár slziček. Ale vše dobře dopadlo, každý dostal balíček a čerti si nikoho u sebe v pekle nenechali.
Po večeři jsme si zahráli hry a mladší děti odjely domů. Starší, stejně jako loni, na hasičárně přespaly. Věřím, že si tuto akci všichni moc užili.
Na závěr mi dovolte poděkovat všem za odvedenou práci a hlavně energii, kterou dětem z kroužku věnovali. Přeji Vám všem veselé Vánoce, bohatého Ježíška a do nového roku 2020 zdraví, štěstí a splněná přání.