Městský dětský den na naší zbrojnici

Dne 4. června 2023 se po roce konal na naší zbrojnici a u sousedů v chovatelně Českého svazu chovatelů dětský den. Ve spolupráci několika organizací v rámci Blovic (SDH Blovice, Dům dětí a mládeže Blovice, TJ Sokol Blovice, Český svaz chovatelů Blovice, Inter Blovice – oddíl hokejbalu a Rebel teamu) uspořádalo Město Blovice a MKS Blovice opět Den dětí. Akce byla vyvrcholením celého Dětského (tý)dne.

Na děti čekalo 16 disciplín, po jejichž splnění obdržel každý malé ocenění. Pro zpestření mohli návštěvníci shlédnout taneční vystoupení TK Magic Blovice, s vystoupením Dalmatínci, ukázku sportovní disciplíny Králičí hop a zazpívat a zatancovat si mohli s Čiperky. Během celého odpoledne byly připraveny skákací atrakce a možnost vyzkoušení virtuální reality od Boatfactory.

Na závěr byla připravena hasičská pěna, ve které se mohly děti vyblbnout. Agregát na pěnu nám poskytli kolegové z SDH Nepomuk.

Celá akce proběhla díky štědré sponzorské podpoře Prominent Systems s.r.o., Maso Brejcha s.r.o. a Unibrick s.r.o. Děkujeme.

Akci navštívilo celkem 277 dětí. Doufáme, že si akci všichni užili a my se těšíme, za rok, 2. června 2024, na viděnou.