Mladí hasiči opět soutěžili v Blovicích

V sobotu 16. října 2021 proběhl již 26. ročník soutěže Mladých hasičů v Blovicích. Celkem se zúčastnilo 47 družstev, 20 v kategorii mladších a 27 v kategorii starších. Soutěžili pětičlenné hlídky, a to v disciplínách : štafeta požárních dvojic, uzlová štafeta, zdravověda, topografie, určení technických prostředků, požární ochrana a střelba ze vzduchovky. Náš sbor reprezentovaly 3 hlídky, jedna v kategorii mladších a dvě v kategorii starších. Ve velké konkurenci se naše hlídky, které jsou letos úplně nově postavené, velká část našich dětí byla na soutěži poprvé, či podruhé, umístila celkem úspěšně. Mladší družstvo skončilo celkově šesté a ve starších jsme se umístili na osmém a devatenáctém místě. Poděkování za podporu naší soutěže patří Městu Blovice a sponzorské firmě KOVO Gejša.

Celkovými vítězi naší soutěže jsou:

Kategorie mladší:

1. Letkov