Mladí hasiči soutěžili na domácí půdě

Dne 14. 10. 2017 proběhl v areálu Sokolovny 23. ročník soutěže Mladých hasičů, která byla pořádána naším sborem. Celkem se sjelo 48 hlídek…

Každá hlídka byla složená z 5 soutěžících a připraveno bylo 7 disciplín (Štafeta požárních dvojic, Základy topografie, Zdravověda, Technické prostředky, Střelba ze vzduchovky, Uzlová štafeta a Požární ochrana). Za Blovice se zúčastnili 2 hlídky starších a 1 hlídka mladších.

Všechny domácí týmy daly do svých výkonů vše, a i když nedosáhly na medailové pozice, obsadily krásná místa.

Mladší žáci – 16. místo – Vanesa Vaněčková, Natálie Palacká, Lucie Červená, Antonín Bláha a Jindřich Strolený. Těsně před soutěží onemocněl jeden člen, a tak nám SDH Vrčen půjčil Jindru. Tímto jim moc děkuji.
Starší Blovice 1 – 8. místo – Kristýna Vaněčková, Petra Vaněčková, Adriana Břízová, Michaela Žáčková, Anna Šindelářová.
Starší Blovice 2 – 16. místo – Kryštof Synáč, Jan Palacký, Renata Chounová, Tomáš Fiala, Jindřich Doležal