Opět jsme uspořádali Stezku požárníka Sama

31. srpna se uskutečnila po roční odmlce v blovickém parku Cecima akce pro děti, kterou pořádá náš sbor k zakončení letních prázdnin…Akce Hasiči dětem aneb Stezka požárníka Sama je tradičně určena dětem všech věkových kategorií, při níž plní nejrůznější úkoly na předem určené trase. Stanovišť bylo připraveno celkem deset. Po splnění všech byla pro děti připravena odměna. Na konci stezky čekaly na děti nejrůznější atrakce, mezi nimiž nechybí skákací hrad, zakouřený stan, oblíbená jízda v hasičském člunu nebo chůze s opileckými brýlemi, o kterou se postarali zástupci Besipu.
Letošního ročníku se zúčastnilo 60 dětí s jejich rodiči. Díky velkým přípravám a skvělému počasí, se akce skutečně vydařila. Děkuji členům SDH Blovice, kteří se podíleli na zajištění akce, kolegům z SDH Nepomuk za vyrobení pěny, zástupcům Besipu, firmě Kraus Stavebniny, paní Šnajdrové z ČMMS za zajištění skákacího hradu, blovickým rybářům za možnost jízdy naším motorovým člunem na rybníku Tampák a městu Blovice.

Za SDH Blovice Andrej Červený