Po delší odmlce jsme si opět zasoutěžili

Po několikaměsíční pauze, která byla způsobena šířením koronaviru, jsme se dne 21.6.2020 zúčastnili s mladými hasiči soutěže v Dnešicích v požárním útoku. Tato soutěž byla pořádána k 130. výročí založení tamního sboru. Na soutěži se o umístění snažilo naše jedno družstvo. Umístili jsme se na 13. místě z 22 družstev. Soutěže se zúčastnil Jindra Doležal, Petra Vaněčková, Kristýna Vaněčková, Míša Žáčková, Áďa Břízová, Anička Šindelářová a Pavel Stehlík.

Dále jsme dne 27.6. byli pozváni na soutěž do Hořehled, která nesla název „HOŘEHLEDSKÝ ČVACHT“. Soutěže se zúčastnily 2 družstva. 1 družstvo ve složení Jindra Doležal, Kryštof Synáč, Petra Vaněčková, Kristýna Vaněčková, Áďa Břízová, Míša Žáčková, Anička Šindelářová obhájilo krásné 5. místo s časem útoku 21:50. 2. družstvo se účastnilo mimo soutěž ve složení Jakub Bergl, Jiří Šilhánek, Jindra Doležal, Petra Vaněčková, Míša Žáčková, Vanesa Vaněčková, Pavel Stehlík s časem 20:15.

Po příjezdu na hasičskou zbrojnici jsme uspořádali rozloučení s letošní sezónou. Opékali jsme vuřty, popíjeli dětské šampaňské a koupali se v kádi. Děti si užily soutěž i hezké odpoledne na hasičárně.

Děkuji Pepovi Synáčovi, Jakubovi Berglovi a Jirkovi Šilhánkovi za pomoc při výchově mladých hasičů.