Poslední dubnová sobota ve znamení sluníčka a hasičských závodů

Dne 28. dubna se mladí hasiči zúčastnili VII. ročníku soutěže v Chlumu. Soutěž probíhala ve dvou disciplínách, a to štafeta požárních dvojic a požární útok. Letos nám počasí opravdu přálo, a tak se děti s každým soutěžním pokusem svých protihráčů osvěžovali za terči.

Mladší žáci štafetu požárních dvojic odběhli krásně, bez trestných bodů. V požárním útoku však zapůsobila nervozita, a tak měli malinko problém se spojením hadic. I přesto malí bojovníci úspěšně svůj pokus dokončili.

Starší žáci (soutěžní i mimo) měli štafetu také bez trestných bodů. V požárním útoku Blovice 1 předvedli skvělý výkon a dosáhli času 25,25. Družstvo Blovice 2, které se zúčastnilo mimo soutěž bylo také super, jejich čas byl 26,18.

Celkové umístění:

Mladší žáci – 16. místo – Vanessa Vaněčková, Viktorie Vaněčková, Lucie Červená, Petr Korbel, Tereza Korbelová, Petr Juráš, Antonín Bláha

Starší žáci (Blovice 1) – 7. místo – Jiří Šilhánek, Adriana Břízová, Jan Palacký, Anna Šindelářová, Jindřich Doležal, Kristýna Vaněčková, Petra Vaněčková

Starší žáci (Blovice 2) – mimo soutěž – Kristýna Vaněčková, Petra Vaněčková, Anna Šindelářová, Kryštof Synáč, Michaela Žáčková, Pavel Stehlík, Jan Palacký