Poslední soutěž mladých hasičů před prázdninami se konala ve Dnešicích

V neděli 25. června jsme se zúčastnili poslední soutěže před prázdninovou pauzou, tentokrát ve Dnešicích. Vyrazili jsme bojovat s jedním družstvem mladších žáků a jedním družstvem starších žáků ve dvou disciplínách, Uzlové štafetě a Požárním útoku.
Mladší žáci „vyhořeli“ na Uzlové štafetě, ale po parádním výkonu v Požárním útoku se umístili na krásném 12. místě. Složení týmu: Karolína Pojerová, Kryštof Synáč, Natálie Palacká, Petr Juráš, Jan Pojer, Viktorie Vaněčková, Lucie Červená.
Starší žáci – Anna Šindelářová, Petra Vaněčková, Kristýna Vaněčková, Jindřich Doležal, Renata Chounová, Adriana Břízová a Michaela Žáčková – jsou už ostřílení závodníci. Uzlují i poslepu, v Požárním útoku předvedli také hezký výkon, a tak se umístili na pěkném 10. místě.