První ligová soutěž v letošním roce proběhla již tradičně v Oplotě

V sobotu 23. 3. 2019 byl nejen nádherný jarní den, ale konal se již 16. ročník soutěže mladých hasičů v Oplotě.
Do boje jsme vyrazili s jedním družstvem mladších a dvěma družstvy starších žáků. Soutěžilo se ve čtyřech disciplínách. První disciplínou bylo překonání překážkové dráhy, na konci které se vázaly uzle. Letos se poprvé dráha běhala venku. Dále se pokračovalo do klubovny, kde se plnily úkoly z topografie, požární ochrany a základů první pomoci.
10. místo – Mladší žáci – Péťa Juráš, Barča Korcová, Lucka Červená, Péťa Korbel, Terezka Korbelová
13. místo – Starší žáci (Blovice A) – Míša Žáčková, Petra Vaněčková, Anička Šindelářová, Kristýna Vaněčková, Jindra Doležal
25. místo – Starší žáci (Blovice B) – Pavel Stehlík, Krýša Synáč, Adriana Břízová, Vanesa Vaněčková, Jirka Šilhánek