První „ostrá“ soutěž proběhla v Oplotě

V sobotu 24. března 2018 se konal již 15. ročník halové soutěže Mladých hasičů v Oplotě. Na tuto soutěž jsme se vypravili… s družstvem mladších žáků a dvěma družstvy starších žáků. Soutěžilo se ve čtyřech disciplínách. Začalo se překonáním překážkové dráhy, na konci které se vážou uzle. Dalšími disciplínami byly topografie, požární ochrana a základy první pomoci. Stále máme nějaké mezery ve znalostech, ale i tak jsme obsadili krásná místa. Soutěže se zúčastnilo rekordních 55 hlídek.

17. místo – Mladší žáci – Lucie Červená, Vanessa Vaněčková, Petr Korbel, Tereza Korbelová, Petr Juráš.

6. místo – Starší žáci (Blovice 2) – Krištof Synáč, Renata Chounová, Adriana Břízová, Petra Vaněčková, Jiří Šilhánek

11. místo – Starší žáci (Blovice 1) – Jan Palacký, Kristýna Vaněčková, Anna Šindelářová, Michaela Žáčková, Jindřich Doležal