Slavnostní vyhlášení soutěže Plamen 2018/2019

V sobotu 16. listopadu jsme se vypravili do Příchovic, kde se konalo slavnostní vyhodnocení Ligy Mladých hasičů 2018/2019. Toto odpoledne bylo slavnostním vyvrcholením celoročního soutěžního snažení. Na začátku programu nás moderátor přivítal, zazpíval píseň a přivítal členy výkonného výboru z OSH Plzeň jih, kteří předávali medaile a ceny.
Nejprve se vyhlašovala kategorie starších. Naše děti se umístily na krásném 9. místě (z celkového počtu 25 družstev).
Dále se zde vyhlašovaly výsledky literární a výtvarné soutěže POODM v rámci okresního kola. V této soutěži se zúčastnili Petr a Tereza Korbelovi a Jan Palacký. Korbelovi obsadili každý ve své kategorii 1. místo a postoupili tím do krajského kola. Jen připomínám, že v krajském kole obsadili oba 3. místa a medaile a ceny si převzali na Krajském úřadě PK v červnu letošního roku (viz článek v sekci „Z činnosti mladých hasičů“). Jan Palacký ve své kategorii obsadil 3. místo.
Po krátké pauze zazněla znovu píseň a přišlo na řadu vyhlašování mladší kategorie. Z 19-ti týmů obsadili děti 14. místo.
Na závěr programu proběhly pro děti soutěže a diskotéka.