V Dobřanech proběhla zimní soutěž „O putovní pohár SDH města Dobřan“

Dne 3. března se uskutečnila letošní první soutěž mladých hasičů v Dobřanech. Venku sníh a mráz, a tak letos byla soutěž opravdu zimní.
Soutěžilo se v šesti disciplínách, a to: Uzle, Zdravověda, Topografie, Technické prostředky, Ruční hasicí přístroje a Plechovky. A celkem se zúčastnilo 21 družstev. My vyrazili s třemi družstvy. Dvě družstva starších žáků a jedno družstvo mladších žáků.

10. místo – Petra Vaněčková, Michaela Žáčková, Anna Šindelářová
14. místo – Kristýna Vaněčková, Jan Palacký, Jindřich Doležal
19. místo – Lucie Červená, Tereza Korbelová, Vanessa Vaněčková

Tato soutěž není rozdělena na kategorie, a tak jsou všichni hodnoceni stejným metrem. Soutěž není zařazena do Ligy mládeže, a proto jsme ji brali jako takový trénink před „ostrým“ soutěžením a z výsledků se nehroutíme. Po zimní přestávce jsme si ověřili, kde máme mezery a ty doženeme, abychom byli stále lepší. Zahájení i vyhlášení výsledků se ujali i kromě starosty SDH Dobřany starosta města s paní místostarostkou.