Zlato na domácí půdě

Dne 13. října, jako každý rok, pořádal náš sbor soutěž pro mladé hasiče. Letos se konal již 24. ročník. Celkem se do blovické sokolovny sjelo 54 hlídek, což je o něco více než v loňském roce.

Každá hlídka byla složená z pěti soutěžících a připraveno bylo 7 disciplín (Štafeta požárních dvojic, Základy topografie, Zdravověda, Technické prostředky, Střelba ze vzduchovky, Uzlová štafeta a Požární ochrana). Do boje jsme nasadili jednu hlídku mladších a dvě hlídky starších.
A jak se nakonec všichni umístili? Nadpis napovídá 😉

Mladší žáci – 20. místo: Terezka Korbelová, Viki Vaněčková, Péťa Juráš, Lucka Červená, Péťa Korbel
Starší Blovice 2 – 9. místo: Krýša Synáč, Pavel Stehlík, Jirka Šilhánek, Míša Žáčková, Renča Chounová,
Starší Blovice 1 – 1. místo: Péťa Vaněčková, Áďa Břízová, Jindra Doležal, Anička Šindelářová, Kiki Vaněčková