Hasiči likvidovali další padlé stromy

Dnes od odpoledních hodin zasahovala jednotka hned u několika událostí. Opět se jednalo o padlé stromy po silném nárazovém větru (Orkán Eberhard), který zasáhl také oblast Blovicka. V prvním případě vyjížděli hasiči do Vlčic, kde došlo u rybníka „Huťák“ k pádu stromu do silnice. Druhý zásah se uskutečnil na silnici mezi obcemi Štítov a Žákava. Také tam došlo k pádu stromu na silnici.

Další (poslední) výjezd se uskutečnil dne 11. března po třetí hodině ranní, kdy byla jednotka vyslána opět na silnici spojující Ždírec s obcí Srby. Tam byl hlášen pád dvou stromů. Když hasiči dorazili na udané místo, zjistili, že ve skutečnosti se jedná o čtyři vzrostlé stromy ležící napříč přes vozovku. Hasiči tyto stromy odklidili ze silnice a zprůjezdnili ji.