Hasiči strávili dopoledne s dětmi ze základní školy

Dnes dopoledne navštívili blovičtí hasiči děti z blovické základní školy, kterým předvedli ukázku techniky a přiblížili problematiku ochrany člověka při mimořádných událostech. Akce se uskutečnila na místním stadionu základní školy. Na několika stanovištích, jež hasiči připravili, se děti dozvěděly mnoho cenných rad ohledně prevence požárů v bytech a domácnostech. Výjezdoví hasiči Vlastimil Junger, Vítězslav Kopál, Josef Synáč a Michal Šebek ukázali dětem také vybavení zásahového vozidla.

Akce se za náš sbor zúčastnili: Jakub Bergl, Bohumila Černá, Vlastimil Junger, Vítězslav Kopál, Josef Synáč, Denisa Synáčová a Michal Šebek. Na této akci nechyběli také kolegové z JSDHO Střížovice a profesionální hasiči z Nepomuka, kteří prezentovali dětem svá zásahová vozidla.