Stupně vítězů nám unikly jen o chloupek

Dne 12. května se mladí hasiči zúčastnili soutěže v Žákavé. Soutěžilo se ve dvou disciplínách – běhu s překážkami CTIF a požárním útoku.

Tentokrát jsme vyrazili jen se staršími žáky. Dohromady jsme dali 2 družstva, z toho tedy jedno běželo mimo soutěž. Soutěžní tým měl velmi dobře „našlápnuto“, ale ve výsledném hodnocení nám třetí místo uteklo o pouhé 3 vteřinky. Celkově se zúčastnilo 21 družstev. Museli jsme se také poprat s tím, že selhala technika, a tak jsme si „mašinu“ půjčovali od jiného sboru. Musíme děti moc pochválit – s každou soutěží jsou lepší a lepší. Jen tak dál!

Blovice „A“ – 4. místo – Péťa Vaněčková, Kiki Vaněčková, Jindra Doležal, Honza Palacký, Jirka Šilhánek, Anička Šindelářová, Áďa Břízová.
Blovice „B“ – mimo soutěž – Krýša Synáč, Péťa Vaněčková, Kiki Vaněčková, Pavel Stehlík, Honza Palacký, Renča Chounová, Míša Žáčková.

Po návratu jsme ještě společně poseděli na hasičárně, snědli dobroty, co jsme vyhráli a relaxovali.

Za kroužek Mladý hasičů Hana Baumruková