Ve Dnešicích se konala poslední soutěž Mladých hasičů před prázdninovou pauzou

Dne 24. června jsme se, naposledy před prázdninami, zúčastnili soutěže Mladých hasičů ve Dnešicích. Soutěžilo jedno družstvo mladších a dvě družstva starších (jedno bylo mimo soutěž).

Jako každý rok, i letos, byly disciplínami Uzlová štafeta a Požární útok.
Mladší žáci se poprali s uzly statečně, ale nějaké mezery ještě mají. V požárním útoku se s každou soutěží stále zlepšují, a tak se s časem 40,07 sekund celkově umístili na pěkném 10. místě. Složení týmu: Viktorie Vaněčková, Jakub Žežulka, Vanessa Vaněčková, Lucie Červená, Tereza Korbelová, Petr Korbel a Kryštof Synáč.
Starší žáci, to jsou ostřílení závodníci. Chybí jim už je ta správná a hlavně spolehlivá technika a budou nejlepší. Umístění soutěžního družstva bylo 6. místo.
Blovice A: Jiří Šilhánek, Adriana Břízová, Michaela Žáčková, Kristýna Vaněčková, Petra Vaněčková, Jindřich Doležal, Jan Palacký
Blovice B – mimo soutěž: Kryštof Synáč, Pavel Stehlík, Renata Chounová, Petra Vaněčková, Kristýna Vaněčková, Jindřich Doležal, Jan Palacký