Hasiči vyjížděli na pomoc invalidnímu muži, který sklouzl z podlážky v koupelně

Dnes dopoledne vyjížděli blovičtí hasiči na pomoc invalidnímu muži, který sklouzl z podlážky během přípravy ranní koupele. Na pomoc hasiče zavolala manželka muže, která jej sama nemohla zvednout ze země. K události došlo v jedné z rekreačních chat v chatové oblasti Kamensko.

Hasiči po příjezdu na místo události provedli průzkum, během kterého nalezli muže ležícího na zemi v koupelně tohoto objektu. Hasiči u tohoto muže následně provedli základní zdravotnické ošetření a zhodnocení stavu. Jelikož muž nevykazoval znaky náhlé zdravotní indispozice ani úrazu, a jeho životní funkce byly zcela v pořádku, usadili hasiči muže do jeho invalidního vozíčku. Poté se jednotka vrátila zpět na svoji základnu.