Výjezd k velmi vážné nehodě se zraněním a úmrtím

Dnes po patnácté hodině vyhlásilo operační středisko poplach blovické jednotce a vyslalo ji k nehodě dvou osobních vozidel, k níž došlo mezi Spáleným Poříčím a Novými Mitrovicemi. Ještě v průběhu jízdy k místu nehody získala jednotka dodatečné informace, že k této vážné nehodě míří také vrtulník letecké záchranné služby a další hasičské jednotky.

Podle získaných informací došlo ke kolizi dvou osobních vozidel, v jejímž důsledku došlo ke zranění dvou osob a jednomu úmrtí.

Po příjezdu jednotky na místo nehody provedli hasiči průzkum a zabezpečení místa. Zdravotničtí záchranáři a lékař, kteří již na místě zasahovali, poskytovali neodkladnou pomoc zraněným lidem. Naši hasiči se tak následně zapojili do transportu vážně zraněné osoby do vrtulníku, který tuto osobu dopravil se středně těžkým zraněním do plzeňské fakultní nemocnice. Druhá zraněná osoba byla převezena pozemní cestou do nemocnice.