2. ročník hasičské smeče v nohejbale

První srpnovou neděli proběhl na hřišti v areálu TJ Sokol Blovice 2. ročník hasičské smeče v nohejbale. Jednalo se o amatérský turnaj v trojkovém nohejbale pořádaném Sborem dobrovolných hasičů v Blovicích. První ročník tohoto turnaje proběhl v roce 2000, tedy před jednadvaceti lety. Jelikož se celý turnaj povedl, provázela ho přátelská atmosféra a zpětná vazba byla více než pozitivní, rozhodli jsme se, že na další ročník nebudeme čekat dalších jednadvacet let, ale uspořádáme ho hned příští rok v podobném termínu i duchu. Celého turnaje se zúčastnilo celkem deset týmu, složených většinou z místních fandů nohejbalu. Náš sbor reprezentovaly hned dva týmy. Vítězem turnaje se stal tým HoŠiNě, druhé místo obsadil tým copatutoje, třetí skončili V3 a čtvrtou bramborovou pozici vybojovala Fantistická 4. Rádi bychom poděkovali všem zúčastněným a hlavně sponzorům, bez kterých by nemohl turnaj proběhnout, konkrétně: Střechy Bergl s.r.o., Baštírna Vlčtejn, Z&S Izolace, Pavel Škola zámečnictví a Petr Škola s.r.o.

Previous Article
Next Article