Přivítali jsme kamarády hasiče z Triptisu

Ve dnech 20. – 22. září jsme přivítali v Blovicích delegaci družebních hasičů z Triptisu. Naše spolupráce započala již v roce 1987. Páteční večer jsme společně strávili v pivovaru Zlatá Kráva v Nepomuku.

Majitel pivovaru nás provedl podnikem, kde nám vše velmi podrobně vysvětlil. Následovala ochutnávka několika druhů piv a příjemné posezení, kde jsme si kamarády popovídali. V sobotu po snídani jsme se vydali do Karlových Varů, kde jsme navštívili muzeum Becherovky a dále si prohlédli centrum města. Při zpáteční cestě jsme se zastavili na prohlídce HSZ SŽDC Plzeň. V neděli jsme si předali na zbrojnici dárky a kolegové se vydali k domovu. Po celou dobu nás provázela jako každý rok tlumočnice paní učitelka Ivana Kovaříková, za což jí patří velký dík.

Za SDH Blovice Andrej Červený